nespoon

Wpisy

 • poniedziałek, 11 sierpnia 2014
  • Jakość wykonania laptopa

   Laptopy to bardzo praktyczne komputery przenośne, które służą nam już od kilku lat. Bardzo przywiązaliśmy się do wszystkich nowoczesnych rozwiązań i teraz podczas zakupów wybieramy te urządzenia, które będą sprawdzały się w każdych warunkach. Jak wiadomo na laptopie można pracować przy biurku, w wygodnym fotelu w zaciszu domowym lub też na świeżym powietrzu. Z uwagi na to, że jest to sprzęt przenośny powinien on być bardzo solidnie wykonany.

   do 2000

   Źródło: http://netgeeks.pl/laptop-do-2000-zl/

   Laptopy często towarzyszą nam w podróżny, w związku z tym przenosimy je, zamykamy i otwieramy, chowamy do toreb. Dlatego też warto jest podczas zakupów zwrócić szczególną uwagę nie tylko na wbudowane parametry, ale także na jakość wykonania. Jeżeli obudowa takiego komputera jest w całości plastikowa to trzeba sprawdzić, czy nie ma tendencji do łamania się i kruszenia, czy plastik nie jest zbyt miękki, czy zawiasy nie będą skrzypieć i trzeszczeć. Niestety tańsze laptopy mogą wykazywać takie cechy. Jeśli jednak zależy nam na solidnym wykonaniu to możemy wybierać obudowy aluminiowe, będą one mocne i trwałe przez wiele lat.

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   artdaria
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 11 sierpnia 2014 01:11
  • Karta dźwiękowa i graficzna w laptopie

   Parametry komputerów przenośnych są bardzo różnorodne, laptopy mogą spełniać wiele funkcji. Mogą stać w centralnym punkcie mieszkania i mogą być multimedialnymi centrami rozrywki, ale może je także przenosić i pracować na nich w dowolnym miejscu. Obecni producenci starają się połączyć wiele różnorodnych funkcji, i tak na przykład laptopy służą jednocześnie do słuchania muzyki i do przeglądania ulubionych stron internetowych. Jeżeli będziemy mieli dobry proces to nie zaszkodzi mu kilka uruchomionych jednocześnie aplikacji.

   laptop do gier

   Źródło obrazka: http://netgeeks.pl/laptop-do-gier/

   Poza tym nowoczesne laptopy mają wbudowane bardzo dobre karty graficzne i dźwiękowe. Dobrze jest gdy każda z tych kart nie jest zintegrowana z płytą główną, lepiej jest wybierać te modele, które mają dedykowaną grafikę i dźwięk. Wtedy bez większych problemów będziemy mogli oglądać filmy i grać w gry 3D nie martwiąc się o zamulanie i smużenie. Poza tym laptopy które będą miały dobre karty dźwiękowe i graficzne będą mogły być podłączane do dużych telewizorów i nie jakość obrazu będzie równie dobra.

   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   artdaria
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 11 sierpnia 2014 01:07